My Favorite Movies
| Arnie20934868's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Core (2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Perfect Score (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Batman (1989, PG-13) |
|
| 5 |
Batgirl (1967, Unrated) |
|
| 6 |
Kramer vs. Kramer (1979, PG) |
|
| 7 |
Trading Places (1983, R) |
|
| 8 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
| 9 |
Office Space (1999, R) |
|
| 10 |
Clueless (1995, PG-13) |
|
| 11 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 12 |
Alice's Restaurant (1969, R) |
|
| 13 |
House Arrest (1996, PG) |
|
| 14 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Can't Buy Me Love (1987, PG-13) |
|
| 16 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 17 |
Young Frankenstein (1974, PG) |
|
| 18 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 19 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 20 |
Spy Kids (2001, PG) |
|
| 21 |
The Natural (1984, PG) |
|
| 22 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 23 |
Police Academy (1984, R) |
|
| 24 |
Ray (2004, PG-13) |
























