My Favorite Movies

  AshantiW's Rating My Rating
1
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
2
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
3
Braveheart (1995,  R)
Braveheart 5.0 Stars
amazing
Click to Rate
4
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
There's Something About Mary (1998,  R)
Click to Rate
6
Shaun of the Dead (2004,  R)
Shaun of the Dead 4.0 Stars
SO SILLY, STUPID BUT IT A GOOD MOVIE I HAVE TO SAY
Click to Rate
7
The Color Purple (1985,  PG-13)
The Color Purple 5.0 Stars
SOFIA,CELIA, CHARACTERS YOU CAN NEVER FORGET WONDRFUL FILM
Click to Rate
8
Deep Cover (1992,  R)
Deep Cover 5.0 Stars
LOVE THE ACTORS IN THE MOVIES
Click to Rate
9
Snatch. (2001,  R)
Snatch. 5.0 Stars
COMEDY, ACTION A GREAT GUY MOVIE AS WELL AS FOR THE GIRLS
Click to Rate
10
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
The Legend of 1900 (1998,  R)
The Legend of 1900 4.0 Stars
I WISH I CAN PLAY THE PIANO LIKE HIM
Click to Rate
12
The Birdcage (1996,  R)
The Birdcage 5.0 Stars
HILAROUS START AND FINISH
Click to Rate
13
Die Hard (1988,  R)
Die Hard
ACTION, DRAMA LOVE IT
Click to Rate
14
Children of the Corn (1984,  R)
Children of the Corn
THOSE KIDS ARE SO CRAZY AND EVIL.LOVE HOW IT WAS WRITTEN IT MADE U THINK.
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments