My Favorite Movies
Give list a short description
| AstraGirl77's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Poetic Justice (1993, R) |
|
|
| 7 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 8 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
|
| 9 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 10 |
Hustle & Flow (2005, R) |
|
|
| 11 |
American Gangster (2007, R) |
|
|
| 12 |
Scarface (1983, R) |
|
|
| 13 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 14 |
Next Friday (2000, R) |
|
|
| 15 |
Friday After Next (2002, R) |
|
|
| 16 |
27 Dresses (2007, PG-13) |
|


