My Favorite Movies


  auburnblondie1's Rating My Rating
1
One Missed Call (2008,  PG-13)
2
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
3
Scary Movie (2000,  R)
4
Scary Movie 2 (2001,  R)
5
Scary Movie 5 (2011,  Unrated)
6
The 300 Spartans (1962,  Unrated)
7
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
8
Meet the Spartans (2008,  PG-13)
9
The Silence of the Lambs (1991,  R)
10
The Silence (2006,  Unrated)
11
Dead Silence (2002,  R)
12
The Mist (2007,  R)
13
The Happening (2008,  R)
14
Dreamcatcher (2003,  R)
15
1408 (2007,  PG-13)
16
Stephen King's The Shining (MINI-SERIES) (,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments