My Favorite Movies
| aussiebabesthebest's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 2 |
The Lake House (2006, PG) |
|
| 3 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Kenny (2008, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
| 8 |
City of Angels (1998, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Toy Story (1995, G) |
|
| 12 |
Toy Story 2 (1999, G) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |













