My Favorite Movies
| Austine285's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Just Friends (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
| 6 |
When Hell Freezes Over, I'll Skate (1979, Unrated) |
|
| 7 |
Chairman of the Board (1997, PG-13) |
|
| 8 |
Team Ice Cream Vol. 1 Skate Video (, Unrated) |
|
| 9 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 10 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 11 |
Jackass 2.5 (2007, R) |
|
| 12 |
War Dance (2007, PG-13) |












