My Favorite Movies
| aymiehearts07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Open Season (2006, PG) |
|
| 5 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 6 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
| 7 |
American Pie (1999, R) |
|
| 8 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 9 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 10 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 11 |
Into the Blue (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 13 |
Jaws 2 (1978, PG) |
|
| 14 |
Jaws 3 (1983, PG) |
|
| 15 |
Jaws: The Revenge (1987, PG-13) |
|
| 16 |
Dark Blue (2003, R) |
|
| 17 |
The Silence of the Lambs (1991, R) |
|
| 18 |
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene (, Unrated) |

















