My Favorite Movies
| babifluffy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
| 2 |
Lakeview Terrace (2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Unborn (2009, PG-13) |
|
| 4 |
The Children (2008, R) |
|
| 5 |
The Beach (2000, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing - Havana Nights (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Marley & Me (2008, PG) |
|
| 8 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 12 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 13 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 15 |
The Descent (2006, R) |
|
| 16 |
Cast Away (2000, PG-13) |
|
| 17 |
St. Trinian's (2007, PG-13) |
















