My Favorite Movies
| babydee20062007's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
| 2 |
A Man Apart (2003, R) |
|
| 3 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|
| 4 |
XXX (2002, PG-13) |
|
| 5 |
Gridiron Gang (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Vacancy (2007, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 12 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Sin City (2005, R) |
|
| 14 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 15 |
Saw II (2005, R) |
|
| 16 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 17 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 18 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
| 19 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 20 |
Minority Report (2002, PG-13) |
|
| 21 |
S.W.A.T. (2003, PG-13) |
|
| 22 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 23 |
Big Momma's House 2 (2006, PG-13) |
|
| 24 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 25 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 26 |
American Pie (1999, R) |
|
| 27 |
XXX: State of the Union (XXX: The Next Level) (2005, PG-13) |
|
| 28 |
The Hills Have Eyes (2006, R) |
|
| 29 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
| 30 |
Road Trip (2000, R) |
|
| 31 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 32 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
| 33 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
| 34 |
Hostel (2006, R) |
|
| 35 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
| 36 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 37 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 38 |
300 (2007, R) |
|
| 39 |
Saw III (2006, R) |
|
| 40 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |








































