My Favorite Movies

  babygirlcirrus's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember 5.0 Stars
THIS IS MY FAVORITE MOVIE OF ALL TIME>
Click to Rate
2
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
Just Like Heaven 5.0 Stars
WHATEVER MOVIE REESE IS IN I LOVE
Click to Rate
3
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook 5.0 Stars
I can watch this one over and over agin. LOVE IT!!!
Click to Rate
4
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama 5.0 Stars
LOVE IT
Click to Rate
5
Cruel Intentions (1999,  R)
Cruel Intentions 5.0 Stars
JUST WATCHED AGAIN...LASTNIGHT. LOVE THIS ONE AS WELL.
Click to Rate
6
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story 5.0 Stars
One of my all time favorites.
Click to Rate
7
Walk the Line (2005,  PG-13)
Walk the Line 5.0 Stars
ANOTHER ONE OF MY FAVORITES
Click to Rate
8
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
Bridge to Terabithia 5.0 Stars
THIS WAS AMAZING...AGAIN A MUST SEE!!!
Click to Rate
9
The Perfect Man (2005,  PG)
The Perfect Man 5.0 Stars
ONE OF MY FAVORITES!!!
Click to Rate
10
Gridiron Gang (2006,  PG-13)
Gridiron Gang 5.0 Stars
LOVED IT
Click to Rate
11
The Number 23 (2007,  R)
The Number 23 5.0 Stars
This one was the most twisted one I've ever seen him in....it's a must see.
Click to Rate
12
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo 5.0 Stars
I love watching this one with my kids.
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments