My Favorite Movies


  1. babyninja40
  2. Nina

Favorites that I like, There are also some I have seen but I'm still listing them here for all to view.

  babyninja40's Rating My Rating
1
Home Alone 2: Lost in New York (1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
This is an awsome move and really funny
2
2009: Lost Memories (2002,  R)
3
The Lost Skeleton Returns Again (2008,  Unrated)
4
Lost Highway (1997,  R)
5
Snow Day (2000,  PG)
6
Hellraiser: Prophecy (2006,  Unrated)
7
Nightmare at the End of the Hall (2008,  Unrated)
Nightmare at the End of the Hall
not sure if i've seen this one but it sounds very familiar
8
The Nightmare Room - Scareful What You Wish For (2002,  Unrated)
9
Nightmare at Shadow Woods (,  R)
Nightmare at Shadow Woods
wheres the photo for this movie?
10
Nightmare at Noon (1987,  R)
11
The Frighteners (1996,  R)
12
The Fringe Dwellers (1986,  PG)
13
Jiu pin zhi ma guan bai mian bao qing tian (Hail the Judge) (1994,  Unrated)
14
The Grudge 3 (2009,  R)
15
Gabriel (2007,  Unrated)
16
Equilibrium (2002,  R)
17
Lost Boys 2: The Tribe (2008,  R)
Lost Boys 2: The Tribe
I have not seen this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments