My Favorite Movies
| babyphat1012021293's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 2 |
The Little Mermaid (1989, G) |
|
| 3 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 4 |
Love Don't Cost a Thing (2003, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 6 |
Scream (1996, R) |
|
| 7 |
Scream 2 (1997, R) |
|
| 8 |
Scream 3 (2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Saw (2004, R) |
|
| 14 |
Saw II (2005, R) |
|
| 15 |
Saw III (2006, R) |
|
| 16 |
My Super Ex-Girlfriend (2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 18 |
The Lion King 2 - Simba's Pride (1998, G) |
|
| 19 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
| 20 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 21 |
Save the Last Dance 2 (2006, PG-13) |
|
| 22 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 23 |
Guess Who (2005, PG-13) |
|
| 24 |
Haven (2006, R) |
|
| 25 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 26 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
| 27 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 28 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 29 |
Carmen - A Hip Hopera (2001, PG-13) |
|
| 30 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 31 |
A Lot Like Love (2005, PG-13) |
|
| 32 |
The Blue Butterfly (2004, PG) |
|
| 33 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 34 |
Just My Luck (2006, PG-13) |


































