My Favorite Movies
| BabySpiceSarah's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Austin Powers - International Man of Mystery (1997, PG-13) |
|
|
| 2 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999, PG-13) |
|
|
| 4 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Bend It Like Beckham (2002, PG-13) |
|
|
| 6 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Johnny English (2003, PG) |
|
|
| 8 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 13 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|
|
| 14 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (, Unrated) |
|
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
St. Trinian's (2007, Unrated) |
|
|
| 17 |
St Trinians (, Unrated) |
|
|
| 18 |
Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging (2008, Unrated) |
|



