Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  bachatababe's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
Click to Rate
3
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
4
Grease (1978,  PG)
Click to Rate
5
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
6
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
7
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
8
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
9
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
10
Top Gun (2002,  PG)
Click to Rate
11
Chicago (2002,  PG-13)
Click to Rate
12
See No Evil, Hear No Evil (1989,  R)
See No Evil, Hear No Evil 5.0 Stars
Classic!!!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments