My Favorite Movies

  balefire99's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
Click to Rate
2
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
3
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Click to Rate
4
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
5
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
6
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
8
Vertigo (1958,  PG)
Click to Rate
9
Annie Hall (1977,  PG)
Click to Rate
10
The Philadelphia Story (1940,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments