My Favorite Movies
| ballerchick142001's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 5 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Where the Heart Is (2000, PG-13) |
|
| 7 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
| 8 |
The Grudge 2 (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Ginger Snaps (2001, R) |
|
| 11 |
Mean Girls (2004, PG-13) |











