My Favorite Movies
| barrelracingqueen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Black Beauty (1994, G) |
|
| 3 |
Dreamer: Inspired by a True Story (2005, PG) |
|
| 4 |
The Horse Whisperer (1998, PG-13) |
|
| 5 |
The Hitcher (2007, R) |
|
| 6 |
Flicka (2006, PG) |
|
| 7 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 8 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 9 |
All the Pretty Horses (2000, PG-13) |
|
| 10 |
The Long Shot (2004, Unrated) |
|
| 11 |
Pure Country (1992, PG) |
|
| 12 |
Wild Hogs (2007, PG-13) |
|
| 13 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 14 |
8 Seconds (1994, PG-13) |
|
| 15 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 16 |
Stop Loss (2008, R) |
















