My Favorite Movies


  basketballchik94's Rating My Rating
1
House of Wax (1953,  PG)
2
House of Wax (2005,  R)
3
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
4
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
5
Flight of the Phoenix (2004,  PG-13)
6
Lights Out and Other Supernatural Tal (,  Unrated)
7
Rock the Bells (2007,  Unrated)
8
Lemora - A Child's Tale of the Supernatural (1973,  PG)
9
New York Minute (2004,  PG)
10
Dark Angel: The Ascent (1994,  R)
11
Daredevil (2003,  PG-13)
12
Hitch (2005,  PG-13)
13
National Security (2003,  PG-13)
14
The Ring (2002,  PG-13)
15
Ring Around the Rosie (Fear Itself: Dark Memories) (2006,  R)
16
The Grudge (2004,  PG-13)
17
The Grudge 2 (2006,  PG-13)
18
Final Destination 3 (2006,  R)
19
Final Destination (2000,  R)
20
Final Destination 2 (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments