My Favorite Movies
| basketballplaya7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Longshots (2008, PG) |
|
| 3 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 4 |
We Are Marshall (2006, PG) |
|
| 5 |
The Express (2008, PG) |
|
| 6 |
Glory Road (2006, PG) |
|
| 7 |
Facing the Giants (2006, PG) |
|
| 8 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |










