My Favorite Movies
| BaybeeGirlx's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Four Brothers (2005, R) |
|
|
| 2 |
Eragon (2006, PG) |
|
|
| 3 |
House of Wax (2005) (2005, R) |
|
|
| 4 |
Cry Wolf (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Hitcher (2007, R) |
|
|
| 6 |
Bend It Like Beckham (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Green Mile (1999, R) |
|
|
| 8 |
Cats & Dogs (2001, PG) |
|
|
| 9 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|



