My Favorite Movies


  BeautyOfSadness's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Return of the King
from best movies
2
300 (2007,  R)
3
Black Hawk Down (2001,  R)
4
Braveheart (1995,  R)
5
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
6
Finding Nemo (2003,  G)
7
High School Musical (2006,  Unrated)
8
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
9
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
10
Madagascar (2005,  PG)
11
Men in Black (1997,  PG-13)
12
The Godfather (1972,  R)
13
The Lion King (1994,  G)
14
The Lord of the Rings (1978,  PG)
15
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
16
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments