My Favorite Movies
| Bella145685498's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Crow (1994, R) |
|
| 3 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
| 4 |
The Craft (1996, R) |
|
| 5 |
Three Sovereigns for Sarah (1985, Unrated) |
|
| 6 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 7 |
Excalibur (1981, R) |
|
| 8 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Underworld (2003, R) |
|
| 10 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
| 11 |
Mary, Queen of Scots (, Unrated) |
|
| 12 |
Julia (1987, PG) |
|
| 13 |
A Man for All Seasons (1966, G) |
|
| 14 |
Murder on the Orient Express (1974, PG) |
|
| 15 |
King Arthur (2004, PG-13) |
|
| 16 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
















