My Favorite Movies
| bennyinvincible's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
BASEketball (1998, R) |
|
| 2 |
Jay and Silent Bob Strike Back (2001, R) |
|
| 3 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
| 5 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 6 |
Saw II (2005, R) |
|
| 7 |
Constantine (2005, R) |
|
| 8 |
The Replacements (2000, PG-13) |
|
| 9 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
| 10 |
Courage Under Fire (1996, R) |










