Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  bernice27's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
2
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
3
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005,  PG)
Click to Rate
4
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
6
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
7
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
10
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
11
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
12
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
13
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments