Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  BetteMidler2's Rating My Rating
1
Beaches (2002,  PG-13)
Beaches 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
2
For the Boys (1991,  R)
For the Boys 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
3
Gypsy (1993,  Unrated)
Gypsy 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
4
The Divine Bette Midler (2005,  Unrated)
The Divine Bette Midler 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
5
Outrageous Fortune (1987,  R)
Outrageous Fortune 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
6
Hocus Pocus (1993,  PG)
Click to Rate
7
Ruthless People (1986,  R)
Click to Rate
8
That Old Feeling (1997,  PG-13)
Click to Rate
9
The Stepford Wives (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
The Women (2008,  PG-13)
Click to Rate
11
Jackie's Back (1999,  Unrated)
Click to Rate
12
The First Wives Club (1996,  PG)
Click to Rate
13
Down and Out in Beverly Hills (1986,  R)
Click to Rate
14
Big Business (1988,  PG)
Click to Rate
15
Stella (1990,  PG-13)
Click to Rate
16
Jinxed (1982,  R)
Click to Rate
17
Scenes from a Mall (1991,  R)
Click to Rate
18
Isn't She Great (2000,  R)
Click to Rate
19
Get Bruce! (1999,  R)
Click to Rate
20
Then She Found Me (2007,  R)
Then She Found Me 5.0 Stars
it is the best
Click to Rate
21
Drowning Mona (2000,  PG-13)
Click to Rate
22
Atlantic Records: The House That Ahmet Built (2007,  Unrated)
Click to Rate
23
Mondo (1997,  Unrated)
Click to Rate
24
Oliver & Company (1988,  G)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments