My Favorite Movies

  1. bigblake93
  2. blake

Give list a short description

  bigblake93's Rating My Rating
1
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
2
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
3
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 5.0 Stars
this movie i think had enough action to get the addrenaline going
Click to Rate
4
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
5
Saw II (2005,  R)
Saw II 5.0 Stars
some said it was scary, in horror though it was pretty medioker
Click to Rate
6
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
7
300 (2007,  R)
Click to Rate
8
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
9
Wedding Crashers (2005,  R)
Wedding Crashers 5.0 Stars
hillarious
Click to Rate
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
11
The Godfather (1972,  R)
Click to Rate
12
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
13
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments