My Favorite Movies
| bigboydafreshest's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 4 |
King Kong (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Training Day (2001, R) |
|
| 6 |
Hood 2 Hood (, Unrated) |
|
| 7 |
Menace II Society (1993, R) |
|
| 8 |
Boyz n the Hood (1991, R) |
|
| 9 |
Twister (1996, PG-13) |
|
| 10 |
A Man Apart (2003, R) |
|
| 11 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
| 14 |
Superman Returns (2006, PG-13) |
|
| 15 |
Enough (2002, PG-13) |
|
| 16 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
| 17 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
| 18 |
I Still Know What You Did Last Summer (1998, R) |
|
| 19 |
I'll Always Know What You Did Last Summer (2006, R) |
|
| 20 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 21 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 22 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 23 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 24 |
Scream (1996, R) |
|
| 25 |
Scream 2 (1997, R) |
|
| 26 |
Scream 3 (2000, R) |
|
| 27 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|
| 28 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 29 |
The Matrix Reloaded (2003, R) |
|
| 30 |
The Matrix Revolutions (2003, R) |
|
| 31 |
Panic Room (2002, R) |































