My Favorite Movies
| biggestbitch262005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alone in the Dark (2004, R) |
|
| 2 |
Robin Hood: Prince of Thieves (1991, PG-13) |
|
| 3 |
True Romance (1993, R) |
|
| 4 |
Heathers (1988, R) |
|
| 5 |
Hollow Man II (2006, R) |
|
| 6 |
Mindhunters (2005, R) |
|
| 7 |
FernGully - The Last Rainforest (1992, G) |
|
| 8 |
Broken Arrow (1996, R) |
|
| 9 |
Hard Rain (1997, R) |
|
| 10 |
Tales from the Darkside: The Movie (1990, R) |
|
| 11 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
| 12 |
The Wizard (1989, PG) |
|
| 13 |
The Evil Dead (1981, NC-17) |
|
| 14 |
Evil Dead 2 (1987, R) |
|
| 15 |
Army of Darkness (1993, R) |
|
| 16 |
Resident Evil (2002, R) |
|
| 17 |
Tales from the Crypt: Demon Knight (1994, R) |
|
| 18 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 19 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
| 20 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 21 |
Looney Tunes: Back in Action (2003, PG) |
|
| 22 |
Looney Tunes (, G) |






















