My Favorite Movies


  biggsexxy53's Rating My Rating
1
Die Hard (1988,  R)
2
The Matrix (1999,  R)
3
Braveheart (1995,  R)
4
Pretty Woman (1990,  R)
5
The Shawshank Redemption (1994,  R)
6
The Godfather (1972,  R)
7
Gladiator (2000,  R)
8
GoodFellas (1990,  R)
9
Saving Private Ryan (1998,  R)
10
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
11
Remember the Titans (2000,  PG)
12
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments