My Favorite Movies


  bigpepoman's Rating My Rating
1
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo
my life story
2
The Sixth Sense (1999,  PG-13)
The Sixth Sense
Impossible to miss it
3
The Lion King 1 1/2 (2004,  G)
4
The Lion, the Witch, and the Wardrobe (1979,  Unrated)
5
Cardcaptor Sakura - The Movie 2 - The Sealed Card (2000,  Unrated)
6
Cardcaptor Sakura - The Movie (1999,  Unrated)
7
Emma (1996,  PG)
8
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
the best graphics ever
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments