My Favorite Movies
diz movies have most of mi favorite actors in them
| billsshikira's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hoodlum (1997, R) |
|
| 2 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Keep the Faith, Baby (2002, PG) |
|
| 4 |
Dance with Me (1998, PG) |
|
| 5 |
Soul Food (1997, R) |
|
| 6 |
Eraser (1996, R) |
|
| 7 |
A Diva's Christmas Carol (2000, PG) |
|
| 8 |
Shaft (2000, R) |
|
| 9 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
| 10 |
Nothing Lasts Forever (1995, Unrated) |
|
| 11 |
Johnson Family Vacation (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Light It Up (2000, R) |
|
| 13 |
The Adventures of Elmo in Grouchland (1999, G) |
|
| 14 |
The Jacksons: An American Dream (1992, Unrated) |
|
| 15 |
The Courage to Love (2000, Unrated) |
|
| 16 |
Another You (1991, R) |
|
| 17 |
My Brother (2006, PG-13) |
|
| 18 |
Futuresport (1998, R) |
|
| 19 |
And Then Came Love (2007, Unrated) |



















