My Favorite Movies

  bj1991812's Rating My Rating
1
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
2
Bad Boys (1995,  R)
Click to Rate
3
Bad Boys II (2003,  R)
Click to Rate
4
Troy (2004,  R)
Click to Rate
5
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
7
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
9
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
10
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
Ned Kelly (2003,  R)
Click to Rate
12
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
15
King Kong (2005) (2005,  PG-13)
Click to Rate
16
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
19
Rocky (1976,  PG)
Click to Rate
20
Rocky Balboa (1990,  PG)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments