My Favorite Movies


  blackpunk16's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
my alltime favorite
2
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
its a really amazing movie i love it its really good
3
Encino Man (1992,  PG)
Encino Man
its a nice movie i recmend it to n e body that hasn't see it
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
REALLY GOOD I HOPE THERES PART 3
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
REALLY NICE
6
Ultraviolet (2006,  PG-13)
Ultraviolet
THE ONLY THING IS IT HAS 2 MUCH ANIMATION
7
Carrie (2002,  Unrated)
Carrie
its an awesome movie
8
Saw II (2005,  R)
Saw II
i still think it needed more blood
9
Sin City (2005,  R)
Sin City
KIND OF CONFUSING BUT GOOD
10
Hitch (2005,  PG-13)
11
Titanic (1997,  PG-13)
12
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Bruce Almighty
i would also like to have gods powers for a week
13
Scary Movie (2000,  R)
14
50 First Dates (2004,  PG-13)
15
Ace Ventura: Pet Detective (1993,  PG-13)
16
White Chicks (2004,  PG-13)
17
The Longest Yard (2005,  PG-13)
18
American Pie (1999,  R)
19
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
20
The Incredibles (2004,  PG)
21
Over the Hedge (2006,  PG)
22
Finding Nemo (2003,  G)
23
8 Mile (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments