My Favorite Movies
| blessedchi2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Stepford Wives (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
| 3 |
Bewitched (2005, PG-13) |
|
| 4 |
In Her Shoes (2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Last Supper (1996, R) |
|
| 6 |
My Sister's Keeper (2009, PG-13) |
|
| 7 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 8 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 9 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 10 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
| 12 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 13 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Bad Boys (1995, R) |
|
| 15 |
Wild Wild West (1999, PG-13) |
|
| 16 |
Phat Girlz (2006, PG-13) |
|
| 17 |
Boomerang (1992, R) |
|
| 18 |
Why Do Fools Fall In Love (1998, R) |
|
| 19 |
Their Eyes Were Watching God (2005, Unrated) |
|
| 20 |
Catwoman (2004, PG-13) |
|
| 21 |
Set It Off (1996, R) |
|
| 22 |
Thorns from a Rose (2010, Unrated) |
|
| 23 |
Three Can Play That Game (2008, Unrated) |
|
| 24 |
The Fighting Temptations (2003, PG-13) |
|
| 25 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 26 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
| 27 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 28 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|
| 29 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 30 |
Bean (1997, PG-13) |
|
| 31 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |































