My Favorite Movies


  BloodHedgehog's Rating My Rating
1
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
2
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
3
FLCL (Fooly Cooly) (2000,  Unrated)
FLCL (Fooly Cooly)
Very Funny!
4
Pokemon: Lucario and the Mystery of Mew (2006,  Unrated)
5
Rottweiler (1982,  R)
6
Wild Hogs (2007,  PG-13)
Wild Hogs
funny
7
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
8
See No Evil (2006,  R)
9
Pokemon Heroes (2003,  G)
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
12
In Hell (2003,  R)
13
Alexander (2004,  R)
14
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999,  G)
15
Pokemon Ranger and the Temple of the Sea (2007,  Unrated)
16
Pokemon - Mewtwo Returns (2000,  Unrated)
17
Pokemon - Destiny Deoxys (2005,  Unrated)
18
Pokemon - Jirachi Wish Maker (2004,  Unrated)
19
Pokemon 3: The Movie (2001,  G)
20
Pokemon - The Movie 2000 (2000,  G)
21
Pokemon 4Ever (2002,  G)
22
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
23
Garfield - The Movie (2004,  PG)
24
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
25
Blue Collar Comedy Tour: The Movie (2003,  PG-13)
26
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
27
Larry The Cable Guy - Git-R-Done (2004,  Unrated)
28
Larry the Cable Guy: Morning Constitutions (2007,  Unrated)
29
Blue Collar Comedy Tour: One for the Road (2006,  Unrated)
30
Troy (2004,  R)
Troy
SWEET!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments