My Favorite Movies
| BlueDiamond1245's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
| 2 |
Lara Croft - Tomb Raider (2001, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Red Eye (2005, PG-13) |
|
| 5 |
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 7 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 8 |
Ella Enchanted (2004, PG) |
|
| 9 |
Into the Blue (2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Game Plan (2007, PG) |










