Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  1. BLUEEYES11470
  2. sheila

Give list a short description

  BLUEEYES11470's Rating My Rating
1
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
2
Fool's Gold (Fools Gold) (2008,  PG-13)
Click to Rate
3
Bad Boys (1995,  R)
Click to Rate
4
Broken Bridges (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Urban Cowboy (1980,  R)
Click to Rate
6
Con Air (1997,  R)
Click to Rate
7
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
9
Freddy vs. Jason (2003,  R)
Click to Rate
10
Big Momma's House 2 (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
Waist Deep (2006,  R)
Click to Rate
12
White Men Can't Jump (1992,  R)
Click to Rate
13
Save the Last Dance 2 (2006,  PG-13)
Click to Rate
14
Ghost (1990,  PG-13)
Click to Rate
15
The Hoax (2007,  R)
Click to Rate
16
Perfect Stranger (2007,  R)
Click to Rate
17
Pure Country (1992,  PG)
Click to Rate
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
20
Next (2007,  PG-13)
Click to Rate
21
St. Elmo's Fire (1985,  PG-13)
Click to Rate
22
Fracture (2007,  R)
Click to Rate
23
Steel Magnolias (1989,  PG)
Click to Rate
24
The Nanny Diaries (2007,  PG-13)
Click to Rate
25
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments