My Favorite Movies


  bodhisattva626's Rating My Rating
1
Reality Bites (1993,  PG-13)
2
Garden State (2004,  R)
3
Memento (2000,  R)
4
Chasing Amy (1997,  R)
5
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
6
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
7
Dogma (1999,  R)
8
Clerks (1994,  R)
9
Clerks II (2006,  R)
10
Mallrats (1995,  R)
11
Singles (2003,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments