My Favorite Movies


  boondocksdes's Rating My Rating
1
The Incredibles (2004,  PG)
2
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
4
White Chicks (2004,  PG-13)
5
Mean Girls (2004,  PG-13)
6
Finding Nemo (2003,  G)
7
Pet Sematary (1989,  R)
8
Pet Sematary Two (1992,  R)
9
Devil in the Flesh 2 (Teacher's Pet) (2000,  R)
10
The Devil's Rejects (2005,  R)
11
The Grudge (2004,  PG-13)
12
The Grudge 2 (2006,  PG-13)
13
Wrong Turn (2003,  R)
14
Wrong Turn 2: Dead End (2007,  Unrated)
15
The Ruins (2008,  R)
16
Death Valley: The Revenge of Bloody Bill (2004,  Unrated)
17
Goth Box (1999,  Unrated)
18
Zombie Death House (1987,  Unrated)
19
Bloodbath at the House of Death (1985,  Unrated)
20
The Masque of the Red Death (1964,  R)
21
Goth (2003,  Unrated)
22
See No Evil, Hear No Evil (1989,  R)
23
Evil Come Evil Go (1972,  Unrated)
24
Decadent Evil 2 (2007,  Unrated)
25
When Evil Calls (2008,  R)
26
Deliver Us From Evil (2006,  Unrated)
27
See No Evil (2006,  R)
28
Evil Spirits (1990,  R)
29
Resident Evil (2002,  R)
30
Hear No Evil (1993,  R)
31
Evil Remains (2004,  R)
32
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
33
The Evil Cult (,  Unrated)
34
A Name for Evil (The Grove) (The Face of Evil) (1973,  R)
35
Jumper (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments