Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  borboletawill5's Rating My Rating
1
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008,  G)
Click to Rate
2
A Time for Dancing (2000,  Unrated)
Click to Rate
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
4
The Eye (2008,  PG-13)
Click to Rate
5
Cinderella III: A Twist in Time (2006,  G)
Click to Rate
6
Enchanted (2007,  PG)
Click to Rate
7
August Rush (2007,  PG)
Click to Rate
8
Return to the Blue Lagoon (1991,  PG-13)
Click to Rate
9
The Blue Lagoon (1980,  R)
Click to Rate
10
High School Musical 3: Senior Year (2008,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments