My Favorite Movies
| BradySullivan86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
| 2 |
There Will Be Blood (2007, R) |
|
| 3 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
| 4 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 5 |
The Big Lebowski (1998, R) |
|
| 6 |
Wet Hot American Summer (2001, R) |
|
| 7 |
Sin City (2005, R) |
|
| 8 |
Iron Man (2008, PG-13) |
|
| 9 |
The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Neil Young: Heart of Gold (2006, PG) |











