My Favorite Movies


  bRaNdiS4828337's Rating My Rating
1
Velvet Goldmine (1998,  R)
2
Romper Stomper (1992,  R)
3
Donnie Darko (2001,  R)
4
Thursday (1998,  R)
5
Taxi Driver (1976,  R)
6
Hedwig and the Angry Inch (2001,  R)
7
Jane Doe (2001,  Unrated)
8
Final Destination (2000,  R)
9
Dead Man (1995,  R)
10
Requiem for a Dream (2000,  R)
11
Strange Days (1995,  R)
12
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments