My Favorite Movies

  brat101oldskool's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
4
Saw II (2005,  R)
Click to Rate
5
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
6
Saw III (2006,  R)
Click to Rate
7
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Dirty Dancing 4.5 Stars
I love this movie
Click to Rate
8
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
Saw (2004,  R)
Click to Rate
10
Grease (1978,  PG)
Click to Rate
11
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
13
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
14
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
15
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
16
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
17
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
19
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
20
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
21
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
22
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
23
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
24
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
25
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
26
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
27
Happy Feet (2006,  PG)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments