My Favorite Movies
| BREAL107378191's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 3 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 5 |
The Goonies (1985, PG) |
|
| 6 |
Pandemic (2007, Unrated) |
|
| 7 |
Romeo Must Die (2000, R) |
|
| 8 |
Elf (2003, PG) |
|
| 9 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 10 |
U.S. Marshals (1997, PG-13) |
|
| 11 |
Glass House (1972, Unrated) |
|
| 12 |
Jeepers Creepers (2001, R) |
|
| 13 |
Jeepers Creepers 2 (2003, R) |
|
| 14 |
Hostage (2005, R) |
|
| 15 |
The Dive from Clausen's Pier (2005, Unrated) |
|
| 16 |
Big Fat Liar (2002, PG) |
|
| 17 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 18 |
Bring It On Again (2004, PG-13) |
|
| 19 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 20 |
Bring It On: In It to Win It (2007, PG-13) |
|
| 21 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 22 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 23 |
The Brothers Grimm (2005, PG-13) |
|
| 24 |
Impostor (2001, R) |
|
| 25 |
Unbreakable (2000, PG-13) |
|
| 26 |
Species (1995, R) |
|
| 27 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 28 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
| 29 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 30 |
How to Deal (2003, PG-13) |
|
| 31 |
Touched (2006, R) |
|
| 32 |
Doom (2005, R) |
|
| 33 |
The Sixth Sense (1999, PG-13) |
|
| 34 |
Overnight Delivery (1998, PG-13) |
|
| 35 |
Betrayed (1988, R) |
|
| 36 |
Drumline (2002, PG-13) |
|
| 37 |
Underclassman (2005, PG-13) |
|
| 38 |
White Oleander (2002, PG-13) |
|
| 39 |
New York Minute (2004, PG) |
|
| 40 |
Dr. Dolittle (1998, PG-13) |
|
| 41 |
Dr. Dolittle 2 (2001, PG) |
|
| 42 |
Dr. Dolittle 3 (2006, PG) |
|
| 43 |
Dog Park (1998, R) |
|
| 44 |
Husband for Hire (2008, Unrated) |
|
| 45 |
Roll Bounce (2005, PG-13) |
|
| 46 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
| 47 |
A Man Apart (2003, R) |
|
| 48 |
Barbershop (2002, PG-13) |
|
| 49 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 50 |
Eight Below (2006, PG) |
|
| 51 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
| 52 |
Blue Crush (2002, PG-13) |
|
| 53 |
Varsity Blues (1999, R) |
|
| 54 |
Love Don't Cost a Thing (2003, PG-13) |
|
| 55 |
She's All That (1999, PG-13) |
|
| 56 |
ATL (2006, PG-13) |
|
| 57 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |
|
| 58 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 59 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
| 60 |
Meet Joe Black (1998, PG-13) |
|
| 61 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 62 |
Leprechaun (1993, R) |
|
| 63 |
The Iron Giant (1999, PG) |
|
| 64 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 65 |
Along Came Polly (2004, PG-13) |
|
| 66 |
The Good Girl (2002, R) |
|
| 67 |
A History of Violence (2005, R) |
|
| 68 |
Wild Hogs (2007, PG-13) |
|
| 69 |
Fear X (2003, PG-13) |


































































