My Favorite Movies


  sonof100maniacs's Rating My Rating
1
Black Hawk Down 2001,  R)
2
Serenity 2005,  PG-13)
3
300 2007,  R)
4
The Dark Knight 2008,  PG-13)
5
Downfall (Der Untergang) 2004,  R)
6
Gangs of New York 2002,  R)
7
V for Vendetta 2006,  R)
8
The Departed 2006,  R)
9
Battlestar Galactica 2003,  Unrated)
10
Battlestar Galactica: Razor 2007,  Unrated)
11
The Godfather 1972,  R)
12
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
13
Grindhouse (Grind House) 2007,  R)
14
Watchmen 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments