My Favorite Movies


  brendisbatz's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
2
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
3
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
4
X-Men (2000,  PG-13)
5
Halloween: Dia De Muertos (2008,  Unrated)
6
Halloween (2007,  R)
7
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
8
Freaky Friday (2003,  PG)
9
The Tale of Despereaux (2008,  G)
10
TiMER (2009,  Unrated)
11
Winter Guest (1997,  R)
12
300 (2007,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. brendisbatz
    brendisbatz posted 170 days ago

    wOoO Q HeRmoXuRA!!!