My Favorite Movies
| brenielle0219's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
If Only (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 3 |
Elektra (2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Aquamarine (2006, PG) |
|
| 7 |
The Nun (, Unrated) |
|
| 8 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 9 |
The Cave (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Cavedweller (2005, Unrated) |
|
| 11 |
Gothika (2003, R) |
|
| 12 |
Underworld (2003, R) |
|
| 13 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 14 |
Life is Ruff (2005, G) |
|
| 15 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 16 |
Maid in Manhattan (2002, PG-13) |
|
| 17 |
White Chicks (2004, PG-13) |

















