Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  brezzysummer's Rating My Rating
1
Halloween H2O (1998,  R)
Halloween H2O 4.5 Stars
i love it
Click to Rate
2
Jaws (1975,  PG)
Jaws 5.0 Stars
love it
Click to Rate
3
Jaws: The Revenge (1987,  PG-13)
Jaws: The Revenge 5.0 Stars
love it
Click to Rate
4
That's So Suite Life of Hannah Montana (,  G)
That's So Suite Life of Hannah Montana 5.0 Stars
i love it
Click to Rate
5
Balto (1995,  G)
Click to Rate
6
Balto II: Wolf Quest (2001,  G)
Click to Rate
7
Balto III: Wings of Change (2005,  G)
Click to Rate
8
Jeepers Creepers (2001,  R)
Jeepers Creepers 5.0 Stars
it's cool
Click to Rate
9
Jeepers Creepers 2 (2003,  R)
Jeepers Creepers 2 5.0 Stars
good movie
Click to Rate
10
Halloween (2007) (2007,  R)
Halloween (2007) 5.0 Stars
love it
Click to Rate
11
Halloween (1978,  R)
Halloween 5.0 Stars
it's cool
Click to Rate
12
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
Click to Rate
13
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
Click to Rate
14
Halloween - Resurrection (2002,  R)
Click to Rate
15
Halloween II (1981,  R)
Click to Rate
16
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments