My Favorite Movies
| brianmpagan's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 6 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Stuart Little 3 - Call of the Wild (2005, G) |
|
|
| 10 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|



