My Favorite Movies


  brionydonald's Rating My Rating
1
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
3
Shrek (2001,  PG)
4
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
7
Mission To Mars (2000,  PG)
8
Twilight (2008,  PG-13)
9
Cars (2006,  G)
10
Toy Story 2 (1999,  G)
11
Toy Story (1995,  G)
12
Mulan (1998,  G)
13
Mulan II (2005,  G)
14
The Wild (2006,  G)
The Wild
very funny
15
Ice Age (2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments